Szklanka
borówek
zawiera
tylko
80 kcal
Szklanka
borówek
zawiera
tylko
80 kcal
Szklanka
borówek
zawiera
tylko
80 kcal
100 ml
soku
z borówek
zawiera
tylko 53 kcal
Sok
z rokitnika
zawiera silne
antyoksydanty

Rekordowa
zawartość
witaminy C

Borówka

Borówki zawierają bardzo dużo przeciwutleniaczy, flawonoidów, kolagenu oraz innych bezcennych składników, które zapobiegają nadciśnieniu, chorobom układu krążenia i nowotworom, miażdżycy. Regulują poziom cholesterolu, poprawiają koncentrację i wzrok, a nawet ujędrniają naskórek.

Borówka XXL

Wszystko co najlepsze w borówkach – w rozmiarze XXL! Owoce odmiany Chandler to giganty wśród borówek: osiągają wielkość do 2,5 cm.

Borówka koktajlowa

Borówki koktajlowe to owoce odmiany Rubel – są niewielkie, bardzo słodkie i aromatyczne, najlepsze do ciast, deserów i przetworów. Zawierają najwięcej przeciwutleniaczy spośród wszystkich odmian borówek.

Sok
z borówek
100%

Sok tłoczony z borówek, bez żadnych dodatków. Wszystkie wartości odżywcze borówek dostępne przez cały rok.

Sok
z rokitnika
100%

Sok z rokitnika 100% Sok z rokitnika zawiera ponad 190 bioaktywnych substancji, które pozytywnie wpływają na zdrowie. Wśród nich znajdują się antyoksydanty, flawonoidy, aminokwasy, a także nienasycone kwasy tłuszczowe, mikroelementy (m.in. potas, żelazo, fosfor, mangan, bor, wapń i krzem) oraz witaminy  (A, C, D, E, K, P oraz z grupy B) i prowitaminy.

Sok
z aceroli
100%

Sok z aceroli 100% Acerola to owoc niezwykle bogaty w witaminę C (zawiera jej około 30 razy więcej niż cytryna) oraz w witaminę A.

W naszej ofercie znaleźć można borówki amerykańskie. Są to niezwykłe super-owoce, cenione nie tylko za swój doskonały smak, ale również za to, że wspomagają nasz organizm w walce z wieloma chorobami. Jagody zawierają antyoksydanty korzystnie wpływające na działanie systemu immunologicznego i przeciwdziałające nowotworom. Dodatkowo posiadają fitoestrogeny regulujące poziom cholesterolu i błonnik, który pozytywnie oddziałuje na układ trawienny.

Borówka amerykańska cieszy się popularnością także ze względu na okrągły kształt oraz niespotykany kolor owoców, dzięki czemu jest jedną z najpiękniejszych ozdób lodów, ciast, tortów, muffinek, naleśników i innych deserów. Nasza oferta obejmuje jagody w rozmiarze standardowym, koktajlowym oraz XXL, które można stosować do różnych celów. Choć sezon borówkowy jest dość krótki, możemy go przedłużyć mrożąc owoce lub pijąc produkowane przez nas soki zawierające 100% owoców. Oferujemy również soki 100% z rokitnika i aceroli, o wyjątkowych wartościach odżywczych.

Zachęcamy wszystkich smakoszy do zakupów!

Wartości odżywcze borówek w 100 g

Wartość energetyczna 57 kcal / 241 kJ
Tłuszcz 0 g
  w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
Węglowodany 14 g
  w tym cukry 10 g
Błonnik 2 g
Białko 1 g
Sól 0,0025 g

Wartości odżywcze soku z borówek w 100 ml

Wartość energetyczna 53 kcal / 226 kJ
Tłuszcz 0 g
  w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
Węglowodany 13 g
  w tym cukry 12 g
Błonnik <0,5 g
Białko <0,5 g
Sól 0,0065 g

Wartości odżywcze soku z rokitnika w 100 ml

Wartość energetyczna 22 kcal / 91 kJ
Tłuszcz 1 g
  w tym kwasy tłuszczowe nasycone <0,5 g
Węglowodany 1 g
  w tym cukry <0,5 g
Błonnik <0,5 g
Białko <0,5 g
Sól 0,011 g

Wartości odżywcze soku z aceroli w 100 ml

Wartość energetyczna 30 kcal / 126 kJ
Tłuszcz 0 g
  w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
Węglowodany 6 g
  w tym cukry 2 g
Błonnik <0,5 g
Białko 1 g
Sól 0,025 g